Kubki lakiernicze z podziałką

Kubek lakierniczy wyposażony w profesjonalną podziałkę to podstawowy element wyposażenia każdego zakładu lakierniczego. Dzięki niemu można precyzyjnie odmierzyć odpowiednią ilość lakieru, a także dokładnie zmieszać ze sobą kolory, w celu uzyskania konkretnej barwy. Wykonany jest z wysokiej jakości przejrzystego tworzywa sztucznego z nadrukowaną bardzo szczegółową podziałką z różnymi jednostkami, co pozwala na perfekcyjne przygotowanie lakieru.

Kubki lakiernicze

Kubki lakiernicze to dosyć proste narzędzia, jednak ich funkcja i przydatność są nieocenione podczas prac lakierniczych. To z ich pomocą można precyzyjnie odmierzyć ilość lakieru niezbędną do pomalowania danego elementu, a także w odpowiednich proporcjach zmieszać ze sobą dwa lub więcej kolorów, co pozwoli na uzyskanie ustalonej przez nas, konkretnej barwy.

Na rynku dostępne są mniej lub bardziej zaawansowane kubki lakiernicze. Część z nich jest wyposażona tylko w podstawowe podziałki z jednostkami objętości, czyli mililitrów i uncji. Jednak na zdecydowanej większości tego typu produktów znajdziemy także inne podziałki, najczęściej odnoszące się do dokładnych proporcji np. 2:1, 3:1, 4:1 i tak dalej. Dzięki temu w takim pojemniku precyzyjnie odmierzymy nie tylko lakiery, ale także inne substancje.

Opinie o kubkach lakierniczych z podziałką w sklepie

avatar

Prowadzę zakład lakierniczy i poszukiwałem odpowiedniego kubka z podziałką, w którym bez problemu będę mógł mieszać lakiery. Trafiłem na produkt na stronie ekemichal i niemal od razu go kupiłem - zaskoczyła mnie jego bardzo niska cena. Kiedy już przyszedł, pojawiło się kolejne zaskoczenie - to produkt naprawdę wysokiej jakości.

Damian

avatar

Dużo maluję pistoletem lakierniczym, więc kubeczek do lakierów bardzo szybko okazał się niezbędnym wyposażeniem. Dzięki niemu mogę perfekcyjnie obliczyć sobie, na ile starcza mi konkretna ilość lakieru, mieszać bez trudu kolory i przygotowywać sobie wszystko pod malowanie.

Monika